PTS820J25MSMTR LFS
- 型號描述:
Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
- 型號:
- PTS820J25MSMTR LFS
- 品牌:
- C&K
- 點擊查看即時庫存
起訂量:2300
倍增量:1
價格:
數量:
- Contact Rating @ Voltage
- 0.05A @ 12VDC
- Actuator Height off PCB, Vertical
- 2.50mm
- Outline
- 3.90mm x 2.90mm
- Operating Force
- 160gf
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C